3 sposoby noszenia kwarcu cytrynowego: Swarovski cytrynNajmniejsza wersja najbardziej znanego pierścienia marki Nudo Petit ma bardziej subtelny wygląd, charakteryzujący się niewielkim kamieniem "nude" dostępne w różnych kolorach. Wymieszaj go i dopasuj do innych rozmiarów kamienia.

Jasper: jest drobnoziarnistą, krystaliczno krystalograficzną odmianą kwarcu (Chalcedony), która tworzy różnorodne kolory i wzory. Jasper często zawiera substancje organiczne i tlenki mineralne, nadające im interesujące wzory, pasma i kolory. Jego twardość wynosi od 6,5-7 do skali Moha i była ulubionym klejnotem w czasach starożytnych i odnosi się do literatury greckiej, hebrajskiej, asyryjskiej i łacińskiej. Legenda mówi, że Jasper wypędzi złe duchy i uchroni przed wężem i pająkami. W czwartym wieku uważano, że przynosi deszcz. Jasper uważa się za ochronny. Uważany za wyrównanie czakr, wyrównywanie energii yin yang, a także stabilizowanie i uzdrawianie. Jasper jest również jednym z kamieni urodzeń wymienionych na znak słońca Panny i uważał mistyczne urodziny za miesiąc październik.

Wielu dużych kolekcjonerów kryształów często uważa kryształy kwarcowe za duchowych strażników czasu, którzy przeszli transformację duchową. Mają one ewoluować w sensie duchowym przez eony czasu spędzonego w procesie ich krystalizacji i transformacji. Nadzieja polega na tym, że nosząc lub kontaktując się lub znajdując się w bezpośrednim sąsiedztwie takich kryształów, użytkownik może uzyskać jakieś siły duchowe.

Kryształ Rock jest podobny do szkła, ale miękkość szkła zazwyczaj nadaje jej zadrapania i miękkie etches, które nie posiadają Rock Crystal. Rock Crystal jest rzadko pokrojony w drobne frakcje, więc zwykle nie jest to obawa, że ​​są zamieszania z innymi bezbarwnymi klejnotami, takimi jak Diamond, White Topaz i White Sapphire Te białe kamienie będą miały większą dyspersję i będą bardziej rozpalić się.

Wyobrażoną definicją może być: elestial kwarc jest kwarcem, który ma małe kryształki rosnące na twarzach rombohedralnych większego kryształu. Ponieważ mniejsze kryształy rosły jako kontynuacja siatki krystalicznej leżącego u podłoża większego kryształu, ich twarzą wielokomorową jest zorientowana równolegle. W pewnym sensie jest to kwarc z wieloma berłami. Jak niektórzy ludzie wydają się mylić, należy podkreślić, że taki wzór nie może być spowodowany wyłącznie przez naturalne wytrawianie kryształu, jest formą wzrostu. Jednakże taki wzrost może być wyzwolony przez strukturę powierzchni uprzednio wytrawionego kryształu leżącego pod spodem.

Komentarze