Prawdziwy cytryn jako kwarcDo żółtego kwarcu: co na świecie jest twój związek z Zirconem !? To ostatnie zrobiłaś z nią, dziewczyno, masz jakieś wyjaśnienie!

Kwarc jest jednym z najczęściej znalezionych minerałów na naszej planecie. Składa się głównie z krzemu; Dodanie innych elementów daje kwarcowi wiele typów i kolorów. Kwarc cytrynowy jest zielonkawożółty i czasem nazywany topazem cytrynowym, cytrynowym złotem lub cytryną cytrynową. Koralikowe koraliki kwarcowe są w odcieniach od bladego słońca do intensywnego złotego cytryny. Znakomity kolorystyka pochodzi z mieszaniny żelaza z krzemem. Podobnie jak w przypadku większości kamieni szlachetnych najcenniejsze są najczystsze, najciemniejsze żółte próbki. Kwarc cytrynowy jest często pokrojony w kształty, które ma na celu ukazanie błyszczącego koloru żółtego na pełny efekt. Koralikowe koraliki z cytryny są również dostępne w zaokrąglonych kształtach, co pozwala na jeszcze bardziej uniwersalne rzemiosło.

W swojej książce, książka Chakra Healing, Liz Simpson wyjaśnia, że ​​słońce jest metaforą dla elektrowni rdzenia splotu słonecznego. Trzecia czakra wyznacza Twoje poczucie spełnienia i pewności siebie. Simpson oferuje kilka sposobów na stymulowanie splotu słonecznego szeregiem konkretnych ćwiczeń i użyciem tego, co nazywa kluczowymi krysztalami, na przykład żółtą cytryną.

Zielony Aventurine: jest znakiem gwiazdy dla Wagi i planetarnym kamieniem Taurusa. Legendy mówią, że jest uniwersalnym uzdrowicielem, stosowanym w celu zmniejszenia stresu, rozwoju zaufania, wyobraźni i poprawy dobrobytu. Opowieść starożytnego Tybetu mówi, że Aventurine był używany w celu poprawy bliskiej widoczności i zwiększenia kreatywności użytkownika. Wielu uważa, że ​​Aventurine ma zdolność do uspokojenia zmartwionego ducha i doprowadzenia do wewnętrznego spokoju.

Istnieje kilka sposobów na znalezienie odpowiedniej kamiennicy. Tradycyjny jest wymieniony jako pierwszy. Są to z popularnych list, które większość ludzi zna. Drugi sposób to znalezienie naturalnego birthstone przez kolor koło życia. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij poniższą ilustrację Natural Birthstone. Wreszcie wiele osób korzysta z tradycyjnych kamieni zodiaku.

Komentarze